Skoči na glavno vsebino

ZMAGOVALNI PLAKAT MIRU MOJCE ZOBEC POTUJE V AMERIKO

Vsako leto Lions klubi s celega sveta sponzorirajo mednarodni likovni natečaj Plakat miru. Letošnji natečaj nosi naslov POT MIRU.

Tudi letos so učenci naše šole radi sodelovali in ustvarili zanimive, sporočilne izdelke. V okviru izbirnega predmeta Likovno snovanje 2, so osmošolci razmišljali in ustvarjali na temo miru. Najboljši trije plakati miru so bili poslani strokovni komisiji, ki je izbrala finalne plakate na državnem nivoju. Avtorji izbranih plakatov so bili: Ana Marija Šilc iz 8.B, Sara Rigler iz 8.C in Mojca Zobec iz 8.B.

Zmagovalni Plakat miru na državnem nivoju, je plakat naše učenke Mojce Zobec. Njen plakat potuje v Ameriko in upamo, da bo prepoznan tudi na svetovnem izboru.

Mojca, iz srca ti čestitamo!

Mentorica: Katarina Drobnič

no images were found

 

 

 

Dostopnost