PODROČNE PRVAKINJE V NOGOMETU 2022

V petek, 17. 6. 2022, je v dvorani OŠ Ig potekalo področno prvenstvo v nogometu za mlajše učenke. Na področno tekmovanje so se poleg naših učenk uvrstile še učenke OŠ Ig in OŠ Dobrova.

V prvi tekmi so učenke naše šole v odgovorni in disciplinirani igri premagale nasprotnice iz Iga z rezultatom 3:0.

Na drugi tekmi so naše učenke nadaljevale z odgovorno in na pogled dopadljivo igro in premagale tudi nasprotnice iz OŠ Dobrova z rezultatom 2:0.

V tretji tekmi so učenke OŠ Ig premagale nasprotnice iz OŠ Dobrova z rezultatom 2:0.

V ekipi naše šole so nastopile: Evita Andoljšek, Maja Debelak, Manja Ilc, Zala Klasnič, Kiara Košir, Neli Lesar, Polona Tanko in Tjaša Tanko.

Pohvale gredo vsem učenkam, ki so kulturno, športno in tekmovalno uspešno zastopale našo šolo. ČESTITAMO!

Rezultati tekmovanja:

OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA RIBNICA : OŠ IG                  3 : 0

OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA RIBNICA : OŠ DOBROVA   2 : 0

OŠ IG : OŠ DOBROVA                                                                 2 : 0

Končni vrstni red:

1. mesto: OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA RIBNICA
  2. mesto: OŠ IG
  3. mesto: OŠ DOBROVA

Vodja ekipe: Aleš Pugelj, prof.