PODROČNE PRVAKINJE V NOGOMETU 2023

V sredo, 25. 1. 2023, je v dvorani OŠ Ig potekalo področno prvenstvo v nogometu za starejše učenke. Na področno tekmovanje so se poleg naših učenk uvrstile še učenke OŠ Ig, OŠ Dr. Antona Debeljaka Loški potok in OŠ Škofljica.

V prvi tekmi so učenke naše šole v odgovorni in disciplinirani igri premagale nasprotnice iz Škofljice z rezultatom 3:0.

Na drugi tekmi so naše učenke nadaljevale z odgovorno in zelo borbeno in napeto igro in premagale tudi nasprotnice iz OŠ Ig z rezultatom 1:0.

V tretji tekmi pa so učenke z kontrolirano in sproščeno igro premagale nasprotnice iz OŠ Dr. Antona Debeljaka Loški potok z rezultatom 1:0 in si s tem priborile prvo mesto na področnem tekmovanju za starejše deklice, ki jih pelje v polfinale državnega prvenstva za deklice.

V ekipi naše šole so nastopile: Lana Poje Mihelič, Maja Debelak, Katarina Klun, Enja Fajs, Kiara Košir, Neli Lesar, Gaja Henigman, Tinkara Prelesnik, Mija Šega, Zoja Klun in Sara Seferović.

Pohvale gredo vsem učenkam, ki so kulturno, športno in tekmovalno uspešno zastopale našo šolo. ČESTITAMO!

Končni vrstni red:

1. mesto: OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA RIBNICA
  2. mesto: OŠ IG
  3. mesto: OŠ DR. ANTONA DEBELJAKA LOŠKI POTOK
  4. mesto: OŠ ŠKOFLJICA

Vodja ekipe: Dolores Arko, prof.