Šola v naravi, 4. 3. 2024

Učenci in štirje učitelji naše osnovne šole smo se v ponedeljek 4.3.2024 odpravili v zimsko šolo v naravi, ki bo potekala v Kranjski Gori. Učenci bodo nastanjeni v Čičarah. V ponedeljek, ko smo prišli je sledila nastanitev po sobah. Po kosilu smo imeli nekaj malega počitka. Sledila je predstavitev metodike alpskega smučanja in spoznavanje FIS pravil, ki jih je potrebno poznati za varno in učinkovito uporabo smučišča.  Odpravili smo se na pohod proti jezeru Jasna, ob katerem smo preživeli nekaj časa. Pred večerjo so učenci pisali dnevnik, po večerji smo izvedli še večerni sprehod po Kranjski Gori. Po vrnitvi smo se odpravili k počitku.

Že smo se prebudili v torkovo jutro, ko je bilo potrebno že kar zgodaj vstati, saj se bomo že ob osmi uri spustili po smučišču.

Toliko zaenkrat iz Kranjske Gore.