Učenci dosegli 2 mesto na področnem tekmovanju

V ponedeljek 13.6.2022 je v novi športni dvorani na Dobrepolje potekalo področno tekmovanje v malem nogometu za mlajše dečke. Nastopilo je šest šol. Pomerile so se v treh polfinalih. Zmagovalci polfinalnih srečanj so se kasneje pomerili še v finalu po sistemu vsak z vsakim. Naši učenci so se lepo izkazali. Po dobljenem dvoboju v polfinalu, kjer smo po streljanju kazenski strelov ugnali zelo dobrega domačina, smo se tako uvrstili v finale, kjer so nastopile še dve šoli.

Najprej smo se pomerili v prvi finalni tekmi z oš dr. Franceta Prešerna Sodražica. Nasprotniki so bili boljši 3:0, tako, da smo jim športno čestitali.  in jo po zelo dobri igri premagali z končnim rezultatom 3:0. V zadnji tekmi pa smo igrali še z oš Brezovica in jo po dobri tekmi premagali z končnih 5:1.

Na koncu smo se veselili zasluženega drugega mesta. Vsem učencem za osvojeni pokal še enkrat vse čestitke.

Razpored tekmovanja:

SODELUJOČE ŠOLE:

OŠ IG

OŠ DOBREPOLJE

OŠ BREZOVICA

OŠ ŠMARJE SAP

OŠ DR. F. PREŠERN

OŠ DR I. PRIJATELJ

Za oš dr. Franceta Prešerna so nastopili:

1. Belaj Taj 6.D
  2. Đordevski Patrik 7.A