Skoči na glavno vsebino

Področno prvenstvo v rokometu za starejše dečke

V torek, 10. 1. 2023, je bilo v Ivančni Gorici področno prvenstvo v rokometu, ki so se ga udeležile ekipe iz Osnovne šole dr. Franceta Prešerna Ribnica, Osnovne šole Škofljica, Osnovne šole Ig in Osnovne šole Stična. Naša ekipa je odigrala tri tekme in dosegla naslednje rezultate:

  1. Osnovna šola dr. Franceta Prešerna Ribnica : Osnovna šola Škofljica    17 : 9
  2. Osnovna šola dr. Franceta Prešerna Ribnica : Osnovna šola Ig  20 : 9
  3. Osnovna šola dr. Franceta Prešerna Ribnica : Osnovna šola Stična  15 : 15

Končni vrstni red:

  1. Osnovna šola dr. Franceta Prešerna Ribnica :
  2. Osnovna šola Stična
  3. Osnovna šola Ig
  4. Osnovna šola Škofljica

Za ekipo naše šole so igrali: Nik Levstek, Nejc Bolha, Aleksej Klun, Tian Kucler, Maks Ilc, Maks Lovšin, Liam Julijan Lovšin, Lovro Rus, Patrik Turk, Ožbe Belaj, Nik Belaj, Patrik Merhar in Patrik Kavšček. Prvi dve ekipi sta se uvrstili v nadaljnje tekmovanje.

Trener: Peter Batinič

Vodja: Janez Ilc

 

Dostopnost