Zimska šola v naravi

V ponedeljek smo praznovali učiteljev rojstni dan in povadili tisto vsem znano pesem, v kateri vsem zaželimo vse najboljše. Ker smo se že dodobra uglasbili, smo v torek navsezgodaj zjutraj presenetili učenca, ki je praznoval svoj 12. rojstni dan. Presenečenje je več kot uspelo. Polni energije smo se podali v mrzlo, a sončno jutro in se po dobrem zajtrku kmalu odpravili na smučišče. Tam smo se razdelili po skupinah in začeli z vajami, ki jih ponuja alpsko smučanje. Po kratki malici smo smučanje nadaljevali, nato pa se peš odpravili na kosilo. Sledil je krajši počitek in pisanje dnevnikov, v katerih so učenci pisali o svojih doživetjih. V okviru tehniškega dne smo popoldne v dveh skupinah izdelovali mrežo kocke, ob menjavi pa so se učenci pomerili v igranju pikada, balinčkov in štrbunka. V navijaškem vzdušju smo si pozneje ogledali tekmo futsala med Slovenijo in Hrvaško. Dobro vzdušje smo držali celoten večer, ko smo se po večerji zabavali ob prijetnem in zabavnem programu z voditeljem učiteljem in z učenci ter učitelji iz Osnovne šole Košana. Zadovoljni in še vedno polni energije smo se odpravili v svoje sobe in se pripravili na spanje. Veselimo se prihodnjih dni in vsega lepega, kar nas še čaka.