Skoči na glavno vsebino

ŠOLSKO DRŽAVNO PRVENSTVO V LOKOSTRELSTVU

Na deževno soboto v začetku meseca marca, 9. 3. 2024, je v Šentjurju potekalo šolsko dvoransko državno prvenstvo v lokostrelstvu. Na omenjenem prvenstvu sta nastopila tudi dva učenca Osnovne šole dr. Franceta Prešerna Ribnica, ki sta dosegla zelo dobre rezultate. Klara Lesar je z golim lokom zastopala učenke naše šole v kategoriji od 4. do 6. razreda in se uvrstila na 11. mesto. Luka Lesar pa je prav tako z golim lokom zastopal učence naše šole v kategoriji od 4. do 6. razreda in se uvrstil na 9. mesto. Prvenstva se je udeležilo 204 tekmovalk in tekmovalcev iz 78 osnovnih šol ter 41 tekmovalk in tekmovalcev iz 25 srednjih šol in gimnazij. S ponosom jima čestitamo in želimo še veliko uspeha na nadaljnji športni poti.

Dolores Arko, prof.

Dostopnost