Učenci dosegli 3 mesto na področnem tekmovanju

V ponedeljek 10.6.2024 je v športni dvorani Dobrepolje potekalo področno tekmovanje v malem nogometu za mlajše dečke. Nastopilo je šest osnovnih šol. Pomerile so se v treh polfinalih. Zmagovalci polfinalnih srečanj so se kasneje pomerili še v finalu po sistemu vsak z vsakim. Naši učenci so se zopet dobro izkazali. Po dobljenem dvoboju v polfinalu, kjer smo  premagali oš Brezovica, smo se tako uvrstili v finale, kjer so nastopile še dve osnovni šoli.

Najprej smo se pomerili v prvi finalni tekmi z oš Višnja Gora. Nasprotniki so bili boljši, tako, da smo jim lahko le športno čestitali. V zadnji tekmi pa smo igrali še z oš Škofljica, ki pa je bila na turnirju prepričljivo najboljša. In tako smo jim morali premoč priznati tudi mi.

Na koncu smo se veselili tretjega mesta, kar je za našo mlado ekipo lep uspeh.

Vsem učencem za osvojeni pokal še enkrat vse čestitke.

SODELUJOČE ŠOLE:

OŠ Dobrepolje

OŠ Stara Cerkev

OŠ BREZOVICA

OŠ Višnja Gora

OŠ dr. France Prešeren Ribnica

OŠ Škofljica

Za oš dr. Franceta Prešerna so nastopili:

1. Lenart Rus
  2. Luka Poje Mihelič